APIE MUS

2008 m. įkurta dirbtinio akmens apdirbimo ir stalviršių gamybos įmonė „Gforma“ – savo srities lyderė Baltijos šalyse. Naujausios technologijos ir aukšta meistrų kompetencija suteikia mums galimybę šių pozicijų niekam neužleisti jau beveik 10 metų. Konsultuojame, projektuojame, gaminame, pristatome ir kruopščiai sumontuojame įvairiausių tipų lieto akmens stalviršius ir kitus interjero sprendimus.

2010 m. tapome oficialiais kokybės tinklo „DuPont™ Corian®“ QUALITY NETWORK nariais – suteiktas sertifikatas žymi, kad specializuojamės „Corian“ akrilinio akmens, lieto marmuro ir granito gamyboje, o mūsų gamybos procesai ir technologijos yra patvirtintos bei atitinka Corian® kūrėjų „DuPont“ kokybės reikalavimus.

Glaudžiai bendradarbiaujame ir su kitais kietųjų paviršių medžiagų gamintojais, tarp jų – „Staron“, „Hi-Macs“, „Meganite“, „Montelli“, „Avonite“, „Hanex“ ir „Kerrock“.

Nuo 2011 m. stipriai išaugusi „Gforma“ komanda ėmėsi įgyvendinti ir sudėtingesnius, viešosios paskirties interjerų projektus – projektuoti, gaminti ir montuoti restoranų, naktinių klubų, oro uostų ir viešbučių baldus bei kitas interjero detales. Mūsų veikla netruko išsiplėsti už Baltijos valstybių ribų – kaip statybų rangovai sėkmingai įgyvendinome projektus Skandinavijos šalyse, Vokietijoje, Austrijoje, Jungtinėje Karalystėje ir kitur. Įsitikinome, kad gebame suvaldyti griežtus darbų grafikus ir dirbti net keliuose įtemptuose projektuose vienu metu.

Techninę gaminių kokybę užtikriname naudodami pažangią įrangą:

  • Kompiuterinį 3D pjovimo-gręžimo centrą (apdirbamo paviršiaus plotas iki 4000 x 2000 mm)
  • Precizines pjovimo stakles „Altendorf“
  • Vakuuminį-membraninį presą
  • Hidraulinį 3D formavimo presą

Ateitį pasitinkame su entuziazmu! Mūsų gaminius bei paslaugas klientai vertina puikiai, todėl kryptis aiški – plėsime naudojamų medžiagų asortimentą, vystysime partnerių tinklą ir sukauptą patirtį taikysime įgyvendindami nestandartinius projektus.

Įgyvendinti projektai