Paslaugos

Jei tik galima TAI įsivaizduoti, vadinasi, galima ir įgyvendinti. Lieto akmens masė – tai medžiaga, kuri atveria plačias unikalaus dizaino įgyvendinimo galimybes. Stačios, aptakios, suapvalintos, pakreiptos, gaubtos, banguojančios, skylėtos – visos formos pavaldžios dirbtinio akmens masei. Tereikia turėti viziją.

Kodėl verta rinktis lieto akmens paviršius, galime pažerti daugybę argumentų: jie atsparūs įbrėžimams, lengvai atnaujinami ir valomi, nebijo drėgmės, skysčių, ant jų nelieka dėmių ir negali daugintis bakterijos. Visgi svarbiausias privalumas, kuris šiai medžiagai suteikia patrauklumo – tai galimybė išgauti vienalytę formą be jokių sujungimų. Dėl to akmens masės paviršiai atrodo itin prabangiai ir estetiškai.

Mes rekomenduojame tik kokybiškas bei patikrintas „Corian” ir „Montelli” medžiagas. Lieto akmens masės paviršių panaudojimo galimybės išties neribotos, tačiau dažniausiai jie integruojami į virtuvės, vonios, bankų, oro uostų, viešbučių, barų ir kavinių interjerus, laboratorinių ar sveikatos priežiūros įstaigų baldų konstrukcijas. Visi lieto akmens stalviršiai projektuojami tik pagal individualius užsakymus.

Remontuojame bei atnaujimame „Corian“, „Montelli“, „Dura Stone“, „Cristalan“, „Samsung Staron“, „LG Hi-Macs“, „Hanex“ lietą granitą ir kitokių rūšių dirbtinio akmens gaminius.

Susisiekite su mūsų specialistais tel.: +370 686 39477 arba el. paštu: info@gforma.lt